Hakkımızda

    Wuyang Tekstil Makineleri- Küresel çift iğne yataklı örme makinelerin lideri olarak araştırma ve geliştirme,üretim,satış ve servis bileşmiş, çözgü örme makinesi,akıllı tam şeklilli kostüm üreten entegre ulusal yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak tanımlanmaktadır.Şuan Wuyang Saide, Chengzhong Yinran, Aishili Kostüm, Xitaihu Karbon Yüksek Teknoloji Parkı, Youhuilu Dijital Bölgesi, Tianyi Wistron E-Ticareti, Araştırma ve Geliştirme gibi yedi kuruluştan oluşturmaktadır. ürünleri ,ülkenin çoğu il, belediye ve özerk bölgeler kapsamakla aynı zamanda, Kanada, Japonya, Avrupa Birliği, Meksika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Vietnam, Tunus, otuzdan fazla ülke ve bölgelere ihraç edilmektedir.

     Şirketin yönetim kurulu başkanı Wang Min "Ulusal Tekstil Sanayi Sistem Modeli İşçileri" adını, ‘2012 Çin Tekstil Sanayi Yenilikçi’ödülünü,Yurtdışı Çinli Örgütü Kişileri, Jiangsu İlk Marka üretim Kişisi, Changzhou Endüstriyel Ticaret Birliği Başkan Yardımcısı, Changzhou Genç Yetenekler Sahibi, Wujin Bölgesi CPPCC üyesi, Wujin Yüksek Teknoloji Bölgesi Ulusal Birliği Başkan Yardımcısı gibi ödüllere sahip olmaktadır. Şirket, Çin Tekstil Sanayi Derneği Birimi, Jiangsu Eyaleti Robot İttifak Yönetim Birimi, Jiangsu Eyaleti İyi Davranışlı 4A Sınıfı Standart Kurumu, Fikri Mülkiyet Haklarının Standardizasyon Kurumu, Jiangsu Eyaleti İki İş Modelinin Entegrasyon Kurumu gibi adlarda atanmıştır.

    Şirket, teknolojik yeniliği kurumsal gelişim için itici güç olarak kullanmakta ve Jiangsu eyaleti, bir çözgü örme makinesi hareket kontrol mühendisliği teknoloji merkezi Jiangsu eyaleti kurumsal teknoloji merkezi, Çin tekstil makineleri birliği çift iğne yataklı çözgülü örme makinesi ürün geliştirme merkezi, Jiangsu Eyaleti mezunu iş istasyonu gibi kuruluşları kurmuştur. Shanghai Jiaotong üniversitesi, Nanjing üniversitesi, Donghua üniversitesi, Güneydoğu üniversitesi, Hohai üniversitesi, Changzhou üniversitesi Changzhou Bilim ve Eğitim Şehri ve daha yüksek yurtiçi diğer kurumlarla işbirliğini güçlendirmekle, makine, tekstil, akıllı teknoloji ittifaklari uygulayarak, toplam 130'dan fazla patent için başvurudu bulunmuş ve elde edebilmiştir ve üç yazılım telif etkili ulusal buluş yapmıştır. Şirketin"Wuyang", "Liulv " gibi markaları  "Çin’in ünlü Markası "olarak, " AISHILI"markası  " Jiangsu Eyaleti  ünlü Markası" olarak onaylanmıştır. Çin Sanayi Ve Bilgi Bakanlığı tarafından verilen yedi ulusal endüstri satandart başarıyla tamamlamıştır.

     Son yıllarda, şirket başarıyla  Raşel (RSE) yüksek hızlı çözgülü örme makinesi, jakar iplik baskı plakası çözgü örme makinesi, yüksek hızlı çift iğne yataklı çözgülü örme makinesi, akıllı tam şekillendirici kostümleri çözgülü örme makinesi, akıllı üretim yönetim sistemi, küresel çözgü ağı gibi bir dizi yenilik ve teknolojileri geliştirmiştir. Şirketin ürünleri, Ulusal Sanayi ve Ticareti Birliği’n Mükemmellik Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü, Çin Tekstil Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü, ikincilik ödülü ve diğer onurları kazandı. Tam şekilli konfeksiyon ürünleri pazarının gelişimini doğuruyor. Biz, "yarı sert fiberglas örgü kumaş" üreten çözgü örgü makinesi geliştirmek için altı yıl kullanarak "Tiangong No.1" solar şarj plakası üzerindeki anahtar malzemleri üretmiş ve Çin'in havacılık, askeri ve diğer alanlarda yapılan yabancı bazı katkı tekelini kırmıştır.

     Şuan Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu,Sanayı ve Bilgi Bakanlığı,Sanayı Bakanlığı  tarafından verilen Çin'in 12'nci beş ilk akıllı özel projelerinden biri "Verimli akıllı çözgü dokuma üretim hattı" projesi tam uygulamaktadır. Jiangsu eyaleti Bilim ve Teknoloji Başkanlığı 2013 yılın Bilim ve Teknoloji  Gelişme Projesi başarılarla kazanmıştır.

      "Müşteri Kalbini Kazanma, İşbirliği Yapma, Parlak Gelecek Oluşturma" amacını durmadan geliştiren şirketimiz müşteri için kazanma yaparak " Yüz Yıllık Wuyang" yaratmak için çaba göstermekteyiz!


Copyright©2014 wuyang.All rights reserved.